DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80241

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Białogard   03:45 R 80241
Rąbino 03:55 03:55  
Świdwin 04:05 04:17  
Łobez 04:30 04:31  
Lesięcin 04:36 04:36  
Runowo Pomorskie 04:40 04:41  
Cieszyno Łobeskie 04:45 04:45  
Chociwel 04:53 04:53  
Lisowo 04:57 04:57  
Trąbki 05:01 05:02  
Gogolewo 05:05 05:06  
Ulikowo 05:09 05:10  
Stargard 05:17 05:18  
Grzędzice Stargardzkie 05:22 05:22  
Miedwiecko 05:25 05:26  
Reptowo 05:29 05:30  
Szczecin Zdunowo 05:34 05:34  
Szczecin Dąbie 05:39 05:39  
Szczecin Zdroje 05:42 05:42  
Szczecin Port Centralny 05:49 05:50  
Szczecin Główny 05:54    
Dni kursowania:
kursuje 3. Wrz do 30. Lis 2018 Pn - Pt; oprócz 1. Lis 2018; także 11. do 15. Cze 2018, 18. do 22. Cze 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.