DP
Pociągi/linie

Wybór

R 58413

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bydgoszcz Główna   17:39 R 58413
Bydgoszcz Zachód 17:42 17:43  
Bydgoszcz Osowa Góra 17:46 17:46  
Pawłówek 17:50 17:50  
Zielonczyn 17:53 17:54  
Ślesin 17:59 18:00  
Nakło nad Notecią 18:08 18:09  
Anieliny 18:15 18:15  
Samostrzel 18:19 18:19  
Jadwiżyn 18:23 18:24  
Wyrzysk Osiek 18:29 18:29  
Krostkowo 18:34 18:34  
Białośliwie 18:39 18:40  
Miasteczko Krajeńskie 18:45 18:46  
Kaczory 18:53 18:53  
Piła Główna 19:02    
Dni kursowania:
kursuje 10. Gru 2017 do 12. Lis 2018; oprócz 26. do 28. Paź 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.11.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.