DP
Pociągi/linie

Wybór

S 1 Kierunek: Frankfurt(Main)Hbf

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Rödermark-Ober Roden   12:28 S 1
Rodgau-Rollwald 12:31 12:31  
Rodgau-Nieder Roden 12:33 12:33  
Rodgau-Dudenhofen 12:35 12:36  
Rodgau-Jügesheim 12:37 12:38  
Rodgau-Hainhausen 12:39 12:40  
Rodgau-Weiskirchen 12:41 12:42  
Obertshausen(Kr Of) 12:44 12:45  
Offenbach-Waldhof 12:47 12:47  
Offenbach-Bieber 12:49 12:50  
Offenbach(Main)Ost 12:52 12:54  
Frankfurt(Main)Süd 13:03 13:04  
Frankfurt(Main)Hbf 13:09    
Dni kursowania:
kursuje 23. Cze do 5. Sie 2018
Dalsze informacje:
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
klimatyzacja

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.03.19 (Hafas 31) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.