DP
Pociągi/linie

Wybór

TLK73100 PUŁASKI

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Poznań Główny   17:35 TLK73100 PUŁASKI
Środa Wielkopolska 17:58 18:03  
Jarocin 18:22 18:23  
Pleszew 18:35 18:36  
Ostrów Wielkopolski 18:57 18:58  
Ostrzeszów 19:16 19:17  
Kępno 19:30 19:31  
Kluczbork 19:55 19:56  
Olesno Śląskie 20:13 20:14  
Lubliniec 20:33 20:34  
Częstochowa Stradom 20:57 20:58  
Koniecpol 21:26 21:27  
Miechów 22:02 22:03  
Kraków Główny 22:38    
Dni kursowania:
kursuje 23. do 25. Lip 2018
Dalsze informacje:
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
przewóz przesyłek konduktorskich
tylko 2 kl.
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.09.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.