DP
Pociągi/linie

Wybór

TLK51102 WYBRZEŻE

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdynia Główna   09:47 TLK51102 WYBRZEŻE
Sopot 09:55 09:56  
Gdańsk Oliwa 09:59 10:00  
Gdańsk Wrzeszcz 10:04 10:05  
Gdańsk Główny 10:10 10:13  
Pruszcz Gdański 10:21 10:22  
Tczew 10:35 10:36  
Malbork 10:49 10:50  
Prabuty 11:11 11:12  
Susz 11:19 11:20  
Iława Główna 11:34 11:35  
Działdowo 12:10 12:11  
Mława 12:22 12:23  
Ciechanów 12:42 12:59  
Nasielsk 13:21 13:22  
Modlin 13:32 13:33  
Nowy Dwór Mazowiecki 13:37 13:38  
Legionowo 13:48 13:49  
Warszawa Wschodnia 14:04 14:09  
Warszawa Centralna 14:15 14:30  
Warszawa Zachodnia 14:34    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    xxxx xxx xxxx x|xxxxxx
Sty xxxxxxxxxx x xxxxxxxxxxxxxxxxxx
Lut xxxxxxxxxxx  xx  xxxxxxxxxxx | 
Mar xx xxxxx x    |    |    |    |
Dalsze informacje:
Możliwość zakupu biletu na bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
przewóz przesyłek konduktorskich (Gdynia Główna --> Warszawa Centralna)
sprzedaż napojów i przekąsek z wózka minibar
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.07.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.