DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM59808

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Lębork   05:33 SKM59808
Lębork Mosty 05:37 05:37  
Godętowo 05:42 05:42  
Bożepole Wielkie 05:47 05:47  
Strzebielino Morskie 05:57 05:57  
Luzino 06:01 06:01  
Gościcino Wejherowskie 06:06 06:06  
Wejherowo 06:11 06:26  
Wejherowo-Nanice 06:28 06:28  
Wejherowo Śmiechowo 06:30 06:30  
Reda Pieleszewo 06:33 06:33  
Reda 06:36 06:36  
Rumia 06:41 06:41  
Rumia Janowo 06:43 06:43  
Gdynia Cisowa 06:47 06:47  
Gdynia Chylonia 06:49 06:49  
Gdynia Leszczynki 06:51 06:51  
Gdynia Grabówek 06:53 06:53  
Gdynia Stocznia 06:56 06:56  
Gdynia Główna 06:58 06:59  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 07:01 07:01  
Gdynia Redłowo 07:04 07:04  
Gdynia Orłowo 07:06 07:06  
Sopot Kamienny Potok 07:09 07:09  
Sopot 07:13 07:13  
Sopot Wyścigi 07:15 07:15  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 07:17 07:17  
Gdańsk Oliwa SKM 07:19 07:19  
Gdańsk Przymorze 07:21 07:21  
Gdańsk Zaspa 07:24 07:24  
Gdańsk Wrzeszcz 07:27 07:27  
Gdańsk Politechnika 07:29 07:29  
Gdańsk Stocznia 07:31 07:31  
Gdańsk Główny 07:34 07:35  
Gdańsk Śródmieście 07:37    
Dni kursowania:
kursuje 9. do 13. Kwi 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.04.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.