DP
Pociągi/linie

Wybór

BUS43606

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bielsko-Biała Główna   14:33 BUS43606
Bielsko-Biała Wschód 14:37 14:38  
Krzemionki 14:47 14:48  
Kozy 14:50 14:51  
Kozy Zagroda 14:53 14:54  
Kęty Podlesie 14:57 14:58  
Kęty 15:02 15:03  
Zamek Bulowicki 15:06 15:07  
Bulowice 15:09 15:10  
Andrychów Górnica 15:13 15:14  
Andrychów 15:16 15:17  
Inwałd 15:19 15:20  
Chocznia Górna 15:22 15:23  
Chocznia 15:25 15:26  
Wadowice 15:30 15:31  
Klecza Dolna 15:34 15:35  
Klecza Górna 15:37 15:38  
Barwałd Średni 15:40 15:41  
Barwałd Górny 15:46 15:47  
Kalwaria Zebrzydowska 15:52 15:53  
Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona 15:55 15:56  
Przytkowice 16:04 16:04  
Leńcze 16:11 16:11  
Podolany 16:14 16:14  
Wola Radziszowska 16:17 16:17  
Radziszów 16:24 16:24  
Rzozów 16:29 16:29  
Skawina 16:36 16:36  
Kraków Sidzina 16:44 16:44  
Kraków Swoszowice 16:56 16:56  
Kraków Sanktuarium 17:03 17:03  
Kraków Łagiewniki 17:06 17:06  
Kraków Bonarka 17:09 17:09  
Kraków Podgórze P2 17:12 17:12  
Kraków Płaszów 17:15    
Dni kursowania:
kursuje 13. do 24. Maj 2019
Dalsze informacje:
Przewozy Regionalne
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
połączenie autobusowe
przystanek autobusowy poza stacją (Bielsko-Biała Główna --> Bielsko-Biała Główna)
przystanek autobusowy poza stacją (Bielsko-Biała Wschód --> Bielsko-Biała Wschód)
przystanek autobusowy poza stacją (Krzemionki --> Krzemionki)
przystanek autobusowy poza stacją (Kozy --> Kozy)
przystanek autobusowy poza stacją (Kozy Zagroda --> Kozy Zagroda)
przystanek autobusowy poza stacją (Kęty Podlesie --> Kęty Podlesie)
przystanek autobusowy poza stacją (Kęty --> Kęty)
przystanek autobusowy poza stacją (Zamek Bulowicki --> Zamek Bulowicki)
przystanek autobusowy poza stacją (Bulowice --> Bulowice)
przystanek autobusowy poza stacją (Andrychów Górnica --> Andrychów Górnica)
przystanek autobusowy poza stacją (Andrychów --> Andrychów)
przystanek autobusowy poza stacją (Inwałd --> Inwałd)
przystanek autobusowy poza stacją (Chocznia Górna --> Chocznia Górna)
przystanek autobusowy poza stacją (Chocznia --> Chocznia)
przystanek autobusowy poza stacją (Wadowice --> Wadowice)
przystanek autobusowy poza stacją (Klecza Dolna --> Klecza Dolna)
przystanek autobusowy poza stacją (Klecza Górna --> Klecza Górna)
przystanek autobusowy poza stacją (Barwałd Średni --> Barwałd Średni)
przystanek autobusowy poza stacją (Barwałd Górny --> Barwałd Górny)
przystanek autobusowy poza stacją (Kalwaria Zebrzydowska --> Kalwaria Zebrzydowska)
przystanek autobusowy poza stacją (Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona --> Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona)
przystanek autobusowy poza stacją (Przytkowice --> Przytkowice)
przystanek autobusowy poza stacją (Leńcze --> Leńcze)
przystanek autobusowy poza stacją (Podolany --> Podolany)
przystanek autobusowy poza stacją (Wola Radziszowska --> Wola Radziszowska)
przystanek autobusowy poza stacją (Radziszów --> Radziszów)
przystanek autobusowy poza stacją (Rzozów --> Rzozów)
przystanek autobusowy poza stacją (Skawina --> Skawina)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Sidzina --> Kraków Sidzina)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Swoszowice --> Kraków Swoszowice)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Sanktuarium --> Kraków Sanktuarium)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Łagiewniki --> Kraków Łagiewniki)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Bonarka --> Kraków Bonarka)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Podgórze P2 --> Kraków Podgórze P2)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Płaszów --> Kraków Płaszów)
tylko 2 kl.
Przewóz rowerów niemożliwy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.