DP
Pociągi/linie

Wybór

ICE 610

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
München Hbf   08:47 ICE 610
München-Pasing   08:56  
Augsburg Hbf 09:16 09:18  
Stuttgart Hbf 11:46 11:52  
Mannheim Hbf 12:28 12:36  
Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 13:06 13:09  
Siegburg/Bonn 13:48 13:49  
Köln Hbf 14:05 14:11  
Düsseldorf Hbf 14:31 14:33  
Duisburg Hbf 14:45 14:47  
Essen Hbf 14:57 14:59  
Bochum Hbf 15:08 15:10  
Dortmund Hbf 15:21    
Dni kursowania:
kursuje 29. Paź do 8. Lis 2018 Pn - Pt
Dalsze informacje:
prawdopodobna duża frekwencja (Frankfurt(M) Flughafen Fernbf --> Köln Hbf)
restauracja pokładowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.