DP
Pociągi/linie

Wybór

SKW99368

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Świder   21:42 SKW99368
Józefów 21:44 21:45  
Michalin 21:47 21:47  
Warszawa Falenica 21:52 21:53  
Warszawa Miedzeszyn 21:55 21:55  
Warszawa Radość 21:57 21:58  
Warszawa Międzylesie 22:00 22:01  
Warszawa Anin 22:02 22:03  
Warszawa Wawer 22:05 22:05  
Warszawa Gocławek 22:07 22:08  
Warszawa Olszynka Grochowska 22:10 22:11  
Warszawa Wschodnia 22:15 22:16  
Warszawa Stadion 22:18 22:18  
Warszawa Powiśle 22:20    
Dni kursowania:
kursuje 11. do 18. Mar 2018
Dalsze informacje:
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Szybka Kolej Miejska w Warszawie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.