DP
Pociągi/linie

Wybór

KM 19650 R61 14.07.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Ostrołęka   03:00 KM 19650 R61
Gierwaty 03:07 03:07  
Goworowo 03:15 03:15  
Pasieki 03:22 03:23  
Prabuty Góry 03:28 03:28  
Przetycz 03:32 03:33  
Zygmuntowo Mazowieckie 03:39 03:39  
Dalekie 03:46 03:46  
Leszczydół 03:52 03:52  
Wyszków 03:58 03:59  
Rybienko 04:02 04:02  
Lucynów 04:06 04:06  
Mostówka 04:10 04:11  
Grzegorzewo 04:14 04:15  
Jarzębia Łąka 04:18 04:18  
Tłuszcz 04:22    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Mazowieckie
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.07.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.