DP
Pociągi/linie

Wybór

RE 4705

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Offenburg   05:54 RE 4705
Gengenbach 05:59 06:00  
Biberach(Baden) 06:05 06:06  
Steinach(Baden) 06:09 06:10  
Haslach 06:12 06:13  
Hausach 06:18 06:19  
Hornberg(Schwarzw) 06:26 06:27  
Triberg 06:39 06:40  
St Georgen(Schwarzw) 06:54 06:55  
Villingen(Schwarzw) 07:03 07:05  
Donaueschingen 07:13 07:14  
Immendingen 07:25 07:26  
Engen 07:38 07:38  
Singen(Hohentwiel) 07:48 07:52  
Radolfzell 07:59 08:00  
Allensbach 08:05 08:06  
Konstanz-Petershausen 08:12 08:13  
Konstanz 08:16    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru        x    xx    xxxxx  xxx
Sty x   xx    xx    xx    xx   
Lut  xx    xx    xx    xx     
Mar  xx    xx    xx    xx    xx
Kwi     xx    xx   xxxx   xx  
Maj x  xx    xx    xx    xx   x 
Cze xx    xxx    xx   x xx    xx 
Lip     xx    xx    xx    xx  
Sie   xx    xx    xx    xx    x
Wrz x    xx    xx    xx    xx 
Paź   x xx    xx    xx    xx   
Lis xxx    xx    xx    xx    x 
Gru x    xx    x            
(Offenburg --> Immendingen)
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru        x    xx    xxxxx  xxx
Sty x   xx    xx    xx    xx   
Lut  xx    xx    xx    xx     
Mar  xx    xx    xx    xx    xx
Kwi     xx    xx   xxxx   xx  
Maj x  xx    xx    xx    xx   x 
Cze xx    xxx    xx   x xx    xx 
Lip     xx    xx             
Wrz            xx    xx    xx 
Paź   x xx    xx    xx    xx   
Lis xxx    xx    xx    xx    x 
Gru x    xx    x            
(Immendingen --> Konstanz)
Dalsze informacje:
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.03.19 (Hafas 29) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.