DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM59812

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Lębork   13:04 SKM59812
Lębork Mosty 13:07 13:07  
Godętowo 13:12 13:12  
Bożepole Wielkie 13:18 13:24  
Strzebielino Morskie 13:28 13:36  
Luzino 13:40 13:40  
Gościcino Wejherowskie 13:45 13:45  
Wejherowo 13:49 13:50  
Wejherowo-Nanice 13:51 13:52  
Wejherowo Śmiechowo 13:54 13:54  
Reda Pieleszewo 13:57 13:57  
Reda 14:00 14:00  
Rumia 14:04 14:05  
Rumia Janowo 14:07 14:07  
Gdynia Cisowa 14:11 14:11  
Gdynia Chylonia 14:13 14:14  
Gdynia Leszczynki 14:15 14:16  
Gdynia Grabówek 14:17 14:18  
Gdynia Stocznia 14:20 14:21  
Gdynia Główna 14:23 14:24  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 14:25 14:26  
Gdynia Redłowo 14:28 14:29  
Gdynia Orłowo 14:31 14:31  
Sopot Kamienny Potok 14:34 14:34  
Sopot 14:37 14:38  
Sopot Wyścigi 14:39 14:40  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 14:41 14:42  
Gdańsk Oliwa SKM 14:43 14:44  
Gdańsk Przymorze 14:46 14:46  
Gdańsk Zaspa 14:48 14:49  
Gdańsk Wrzeszcz 14:50 14:52  
Gdańsk Politechnika 14:54 14:54  
Gdańsk Stocznia 14:56 14:56  
Gdańsk Główny 14:59 15:00  
Gdańsk Śródmieście 15:02    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    xxxxx| xxxxx   | xx |x
Sty  xxx| xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxxx
Lut x  xxxxx |xxxxx  xxxxx  xxxx | 
Mar x  xxxxx |xxxxx  xxxxx  xxxxx| 
Kwi xxxxx  xxxxx  xxxxx|  xxxx  xx 
Maj     |xxxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx
Cze   xxxxx  xxxxx| xxx|    |    | 
Wrz  xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxxxx  x 
Paź xxxx| xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxxx
Lis    xxxxx | xxxx  xxxxx  xxxxx| 
Gru  xxxxx  xxxxx |    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.01.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.