DP
Pociągi/linie

Wybór

KD 69761 17.04.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Jelcz-Laskowice   08:55 KD 69761
Jelcz Miłoszyce 09:01 09:01  
Czernica Wrocławska 09:05 09:05  
Zakrzów Kotowice 09:09 09:09  
Siechnice 09:14 09:14  
Wrocław Brochów 09:20 09:20  
Wrocław Główny 09:25 09:38  
Wrocław Mikołajów 09:45 09:45  
Wrocław Nadodrze 09:51 09:51  
Wrocław Sołtysowice 09:56 09:56  
Wrocław Kowale 10:00 10:00  
Wrocław Swojczyce 10:04 10:04  
Wrocław Wojnów 10:09    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
klimatyzacja
Koleje Dolnośląskie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.04.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.