DP
Pociągi/linie

Wybór

L 11368 17.04.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Kutno   08:04 L 11368
Witonia 08:15 08:15  
Gawrony 08:21 08:22  
Łęczyca 08:30 08:33  
Sierpów 08:37 08:37  
Ozorków 08:43 08:44  
Ozorków Nowe Miasto 08:46 08:46  
Chociszew 08:51 08:51  
Grotniki 08:57 08:57  
Zgierz Kontrewers 09:01 09:02  
Zgierz Północ 09:05 09:06  
Zgierz Jaracza 09:09 09:09  
Zgierz 09:12 09:13  
Łódź Radogoszcz Zach 09:16 09:16  
Łódź Żabieniec 09:19 09:20  
Łódź Kaliska 09:24 09:35  
Łódź Pabianicka 09:39 09:40  
Łódź Chojny 09:43 09:43  
Łódź Dąbrowa 09:46 09:46  
Łódź Widzew 09:51    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Łódzka Kolej Aglomeracyjna
miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
wagon z oznaczeniami w alfabecie Braille`a
bezpłatne Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 10.12.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.