DP
Pociągi/linie

Wybór

R 34436 14.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Kraków Główny   14:33 R 34436 II/3
Kraków Łobzów 14:38 14:38 R 34437 III/1
Kraków Mydlniki 14:45 14:45 R 34436 I/1
Kraków Mydlniki Wapiennik 14:48 14:48   II/2
Kraków Business Park 14:51 14:52   II/2
Zabierzów 14:55 14:55   II/2
Rudawa 15:02 15:03   II/2
Krzeszowice 15:12 15:26   II/2
Wola Filipowska 15:32 15:32   II/2
Dulowa 15:38 15:39   I/2
Trzebinia 15:47 16:03 R 34437 II/2
Chrzanów Śródmieście 16:08 16:08   II/1
Chrzanów 16:12 16:13   II/1
Libiąż 16:20 16:21   I/1
Chełmek Fabryka 16:29 16:29   I/1
Gorzów Chrzanowski 16:32 16:33   I/1
Oświęcim 16:38     II/4
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.12.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.