DP
Pociągi/linie

Wybór

R 50602 14.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Gdynia Chylonia   05:24 R 50602 II/2
Gdynia Główna 05:29 05:35    
Gdynia Orłowo 05:39 05:40    
Sopot 05:43 05:44    
Gdańsk Oliwa 05:47 05:47    
Gdańsk Wrzeszcz 05:51 05:51    
Gdańsk Główny 05:56 05:57   I/2
Gdańsk Orunia 06:00 06:01    
Gdańsk Lipce 06:03 06:04    
Pruszcz Gdański 06:08 06:08    
Cieplewo 06:10 06:11   II/2
Różyny 06:13 06:14   II/2
Skowarcz 06:17 06:17   II/2
Pszczółki 06:20 06:20   I/2
Miłobądz 06:23 06:24   II/2
Tczew 06:29 06:31   III/1
Lisewo 06:34 06:34   II/2
Szymankowo 06:39 06:40   I/2
Stogi Malborskie 06:42 06:43   II/2
Malbork Kałdowo 06:46 06:47   II/2
Malbork 06:49 06:50 R 50603 III/2
Królewo Malborskie 06:53 06:54   I/1
Stare Pole 06:58 06:59   II/1
Fiszewo 07:02 07:02    
Gronowo Elbląskie 07:06 07:07    
Elbląg 07:15      
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.09.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.