DP
Pociągi/linie

Wybór

R 12341

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Łódź Kaliska   07:25 R 12341
Łódź Pabianicka 07:29 07:30  
Łódź Chojny 07:33 07:33  
Łódź Dąbrowa 07:36 07:36  
Łódź Widzew 07:41 07:41  
Łódź Andrzejów 07:45 07:46  
Koluszki 08:00 08:20  
Słotwiny 08:24 08:24  
Wykno 08:30 08:31  
Zaosie 08:34 08:34  
Skrzynki 08:38 08:38  
Tomaszów Mazowiecki 08:46 08:51 BUS12341
Jeleń 09:06 09:07  
Bratków 09:18 09:19  
Szadkowice 09:27 09:28  
Słomianka 09:37 09:38  
Opoczno 09:44    
Dni kursowania:
kursuje 15. do 28. Kwi 2019
Dalsze informacje:
Przewozy Regionalne
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
połączenie autobusowe (Tomaszów Mazowiecki --> Opoczno)
przystanek autobusowy poza stacją (Tomaszów Mazowiecki --> Tomaszów Mazowiecki)
przystanek autobusowy poza stacją (Jeleń --> Jeleń)
przystanek autobusowy poza stacją (Bratków --> Bratków)
przystanek autobusowy poza stacją (Szadkowice --> Szadkowice)
przystanek autobusowy poza stacją (Słomianka --> Słomianka)
przystanek autobusowy poza stacją (Opoczno --> Opoczno)
tylko 2 kl.
Przewóz rowerów niemożliwy (Tomaszów Mazowiecki --> Opoczno)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.