DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95815 L3

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   20:00 SKM95815 L3
Gdańsk Główny 20:02 20:03  
Gdańsk Stocznia 20:05 20:05  
Gdańsk Politechnika 20:07 20:07  
Gdańsk Wrzeszcz 20:09 20:10  
Gdańsk Zaspa 20:12 20:12  
Gdańsk Przymorze 20:15 20:15  
Gdańsk Oliwa SKM 20:17 20:17  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 20:19 20:19  
Sopot Wyścigi 20:21 20:21  
Sopot 20:23 20:24  
Sopot Kamienny Potok 20:26 20:26  
Gdynia Orłowo 20:29 20:29  
Gdynia Redłowo 20:31 20:32  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 20:34 20:35  
Gdynia Główna 20:37 20:38  
Gdynia Stocznia 20:39 20:40  
Gdynia Grabówek 20:43 20:43  
Gdynia Leszczynki 20:45 20:45  
Gdynia Chylonia 20:47 20:48  
Gdynia Cisowa 20:49 20:49  
Rumia Janowo 20:53 20:54  
Rumia 20:56 20:57  
Reda 21:01 21:01  
Reda Pieleszewo 21:04 21:04  
Wejherowo Śmiechowo 21:07 21:07  
Wejherowo-Nanice 21:09 21:10  
Wejherowo 21:13 21:17  
Gościcino Wejherowskie 21:21 21:21  
Luzino 21:26 21:27  
Strzebielino Morskie 21:31 21:32  
Bożepole Wielkie 21:36 21:36  
Godętowo 21:42 21:49  
Lębork Mosty 21:53 21:53  
Lębork 21:57    
Dni kursowania:
kursuje 11. Mar do 14. Gru 2019 Pn - So; oprócz 22. Kwi 2019, 1., 3. Maj 2019, 20. Cze do 31. Sie 2019, 11. Lis 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.