DP
Pociągi/linie

Wybór

R 58415

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bydgoszcz Główna   19:47 R 58415
Bydgoszcz Zachód 19:51 19:52  
Bydgoszcz Osowa Góra 19:55 19:56  
Pawłówek 19:59 20:00  
Zielonczyn 20:03 20:04  
Ślesin 20:09 20:10  
Nakło nad Notecią 20:18 20:18  
Anieliny 20:24 20:25  
Samostrzel 20:28 20:29  
Jadwiżyn 20:32 20:33  
Wyrzysk Osiek 20:38 20:38  
Krostkowo 20:43 20:43  
Białośliwie 20:48 20:49  
Miasteczko Krajeńskie 20:54 20:55  
Kaczory 21:02 21:02  
Piła Główna 21:11    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Paź     |    |    |    |    |xxx | 
Lis     |    |  xxxxxx |   xx    | 
Gru xxxxxxxx |    |    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.11.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.