DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80243

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Koszalin   04:39 R 80243
Białogard 04:53 04:56  
Rąbino 05:06 05:06  
Świdwin 05:16 05:17  
Worowo 05:26 05:26  
Łobez 05:32 05:32  
Lesięcin 05:37 05:38  
Runowo Pomorskie 05:41 05:42  
Cieszyno Łobeskie 05:46 05:46  
Chociwel 05:54 05:54  
Lisowo 05:58 05:58  
Trąbki 06:02 06:03  
Gogolewo 06:06 06:07  
Ulikowo 06:10 06:11  
Stargard 06:17 06:18  
Grzędzice Stargardzkie 06:22 06:22  
Miedwiecko 06:25 06:26  
Reptowo 06:29 06:30  
Szczecin Zdunowo 06:34 06:34  
Szczecin Dąbie 06:39 06:39  
Szczecin Zdroje 06:42 06:42  
Szczecin Port Centralny 06:51 06:52  
Szczecin Główny 06:56    
Dni kursowania:
kursuje 10. Cze do 2. Gru 2018; 22. Paź do 1. Gru 2018 Nd; także 26. do 30. Lis 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.