DP
Pociągi/linie

Wybór

SKW99368

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Warszawa Międzylesie   22:14 SKW99368
Warszawa Anin 22:16 22:16  
Warszawa Wawer 22:18 22:19  
Warszawa Gocławek 22:21 22:21  
Warszawa Olszynka Grochowska 22:24 22:24  
Warszawa Wschodnia 22:29 22:30  
Warszawa Stadion 22:32 22:32  
Warszawa Powiśle 22:34 22:35  
Warszawa Śródmieście PKP 22:37 22:39  
Warszawa Ochota 22:40 22:41  
Warszawa Zachodnia 22:44    
Dni kursowania:
kursuje 26. Mar do 14. Kwi 2018
Dalsze informacje:
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Szybka Kolej Miejska w Warszawie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.