DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95801 L3

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   06:06 SKM95801 L3
Gdańsk Główny 06:08 06:09  
Gdańsk Stocznia 06:11 06:11  
Gdańsk Politechnika 06:13 06:13  
Gdańsk Wrzeszcz 06:15 06:16  
Gdańsk Zaspa 06:18 06:18  
Gdańsk Przymorze 06:21 06:21  
Gdańsk Oliwa SKM 06:23 06:23  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 06:25 06:25  
Sopot Wyścigi 06:27 06:27  
Sopot 06:29 06:30  
Sopot Kamienny Potok 06:32 06:32  
Gdynia Orłowo 06:35 06:35  
Gdynia Redłowo 06:37 06:38  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 06:40 06:41  
Gdynia Główna 06:43 06:43  
Gdynia Stocznia 06:45 06:45  
Gdynia Grabówek 06:48 06:48  
Gdynia Leszczynki 06:50 06:50  
Gdynia Chylonia 06:52 06:53  
Gdynia Cisowa 06:54 06:54  
Rumia Janowo 06:58 06:59  
Rumia 07:01 07:02  
Reda 07:06 07:06  
Reda Pieleszewo 07:09 07:09  
Wejherowo Śmiechowo 07:12 07:12  
Wejherowo-Nanice 07:14 07:15  
Wejherowo 07:17 07:17  
Gościcino Wejherowskie 07:21 07:22  
Luzino 07:27 07:27  
Strzebielino Morskie 07:31 07:32  
Bożepole Wielkie 07:35 07:41  
Godętowo 07:46 07:56  
Lębork Mosty 08:00 08:00  
Lębork 08:04    
Dni kursowania:
kursuje 21. Paź do 25. Lis 2018 So, Nd; oprócz 3. do 11. Lis 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.11.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.