DP
Pociągi/linie

Wybór

R 77333

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Zbąszynek   06:10 R 77333
Szczaniec 06:18 06:19  
Kupienino 06:23 06:24  
Świebodzin 06:28 06:29  
Wilkowo Świebodzińskie 06:33 06:34  
Mostki 06:38 06:39  
Toporów 06:46 06:46  
Drzewce 06:51 06:52  
Torzym 06:58 06:59  
Boczów 07:04 07:05  
Rzepin 07:12    
Dni kursowania:
kursuje 10. Gru 2017 do 8. Gru 2018; oprócz 25. Gru 2017, 1. Kwi 2018, 7. Maj do 1. Wrz 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu na bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.05.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.