DP
Pociągi/linie

Wybór

R 12208

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Terespol   15:08 R 12208
Kobylany 15:13 15:14  
Małaszewicze 15:17 15:17  
Dobrynka 15:25 15:25  
Chotyłów 15:29 15:30  
Perkowice 15:34 15:34  
Ogrodniki 15:37 15:37  
Biała Podlaska 15:44 15:45  
Porosiuki 15:50 15:50  
Sokule 15:55 15:56  
Szachy 15:58 15:59  
Sitno 16:01 16:02  
Międzyrzec Podlaski 16:06 16:06  
Misie 16:11 16:12  
Brzozowica 16:16 16:16  
Szaniawy 16:20 16:20  
Matysy 16:23 16:24  
Łuków Zapowiednik 16:28 16:28  
Łuków 16:31 16:32 R 12209
Łuków Łapiguz 16:35 16:36  
Sarnów 16:42 16:43  
Borowina 16:45 16:46  
Krzywda 16:50 16:50  
Hordzieżka 16:54 16:55  
Okrzeja 16:57 16:58  
Grabów Szlachecki 17:01 17:02  
Leopoldów 17:06 17:07  
Ryki 17:15 17:15  
Dęblin 17:24    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 11. Mar do 8. Cze 2019
Dalsze informacje:
Przewozy Regionalne
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
tylko 2 kl.
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
gniazdko dla laptopów
klimatyzacja
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.