DP
Pociągi/linie

Wybór

RB 22972 14.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Reutlingen Hbf   10:00  
Metzingen(Württ) 10:07 10:11  
Metzingen-Neuhausen 10:13 10:13  
Dettingen Lehen 10:16 10:16  
Dettingen-Mitte 10:17 10:17  
Dettingen Freibad 10:19 10:19  
Dettingen Gsaidt 10:20 10:20  
Bad Urach Wasserfall 10:23 10:23  
Bad Urach Ermstalklinik 10:25 10:25  
Bad Urach 10:26    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl. ( --> Bad Urach)
przystanek na żądanie (Metzingen-Neuhausen --> Metzingen-Neuhausen)
przystanek na żądanie (Dettingen Lehen --> Dettingen Lehen)
przystanek na żądanie (Dettingen Freibad --> Dettingen Freibad)
przystanek na żądanie (Dettingen Gsaidt --> Dettingen Gsaidt)
przystanek na żądanie (Bad Urach Ermstalklinik --> Bad Urach Ermstalklinik)
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw. ( --> Bad Urach)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona ( --> Bad Urach)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.06.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.