DP
Pociągi/linie

Wybór

R 3120

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Ljubljana   14:38 R 3120
Ljubljana Brinje 14:43 14:43  
Ljubljana Jezica 14:45 14:46  
Ljubljana Crnuce 14:49 14:53  
Trzin ind. cona 14:57 14:57  
Trzin Mlake 14:59 15:00  
Trzin 15:01 15:02  
Domzale 15:04    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxx xxxxx  x xx x
Sty   xx xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lut x  xxxx  xxxxx  xxxxx  xxxx  
Mar x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Kwi xxxxx  xxxxx  xxxxx  xxxx  xx 
Maj   x xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxxx
Cze   xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx  
Lip xxxxx  xxxxx  xxxxx        
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.