DP
Pociągi/linie

Wybór

KS 40906

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Tychy Lodowisko   07:15 KS 40906
Tychy Grota Roweckiego 07:17 07:17  
Tychy Aleja Bielska 07:18 07:19  
Tychy Zachodnie 07:20 07:20  
Tychy 07:24 07:26  
Katowice Podlesie 07:32 07:33  
Katowice Piotrowice 07:36 07:36  
Katowice Ligota 07:41 07:42  
Katowice Brynów 07:45 07:45  
Katowice 07:50 07:52  
Katowice Zawodzie 07:55 07:56  
Katowice Szopienice Południowe 07:58 07:59  
Sosnowiec Główny 08:02    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Mar     |    |    |    |    |x xxx 
Kwi   xxxx  xxxxx | xxxx  x |x   | 
Maj     | xxxxx  xxxxx |xxxxx   x| 
Cze    xxxxx |    |    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Koleje Śląskie

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.10.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.