DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM96206

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdynia Główna   06:13 SKM96206
Gdynia Stadion 06:16 06:17  
Gdynia Karwiny 06:23 06:23  
Gdańsk Osowa 06:31 06:31  
Gdańsk Rębiechowo 06:36 06:36  
Gdańsk Port Lotniczy 06:38 06:38  
Gdańsk Matarnia 06:41 06:41  
Gdańsk Kiełpinek 06:45 06:45  
Gdańsk Jasień 06:47 06:47  
Gdańsk Brętowo 06:51 06:51  
Gdańsk Niedźwiednik 06:53 06:53  
Gdańsk Strzyża 06:56 06:56  
Gdańsk Wrzeszcz 07:01    
Dni kursowania:
kursuje 11. Mar do 9. Cze 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.04.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.