DP
Pociągi/linie

Wybór

TLK53172 KARPATY

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdynia Główna   18:18 TLK53172 KARPATY
Sopot 18:27 18:28  
Gdańsk Oliwa 18:32 18:33  
Gdańsk Wrzeszcz 18:37 18:38  
Gdańsk Główny 18:43 18:46  
Tczew 19:05 19:06  
Malbork 19:19 19:20  
Prabuty 19:43 19:44  
Iława Główna 20:04 20:05  
Działdowo 20:37 20:38  
Mława 20:49 20:59  
Ciechanów 21:16 21:17  
Modlin 21:47 21:48  
Nowy Dwór Mazowiecki 21:53 21:54  
Legionowo 22:03 22:04  
Warszawa Wschodnia 22:19 22:20  
Warszawa Centralna 22:26 22:35  
Warszawa Zachodnia 22:40 22:41  
Skierniewice 23:19 23:23  
Koluszki 23:50 23:51  
Piotrków Trybunalski 00:21 00:22  
Częstochowa 01:15 01:17  
Koniecpol      
Kraków Główny 03:01 03:04  
Kraków Płaszów 03:11    
Dni kursowania:
kursuje 11. do 18. Cze 2018 Pn - Cz
Dalsze informacje:
Możliwość zakupu biletu na bilkom.pl
przewóz przesyłek konduktorskich
wagon z miejscami do leżenia
sprzedaż napojów i przekąsek z wózka minibar
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa
wagon sypialny

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.07.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.