DP
Pociągi/linie

Wybór

S 60 Kierunek: Böblingen

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Stuttgart-Zuffenhausen   04:42 S 60
Neuwirtshaus(Porscheplatz) 04:43 04:43  
Korntal 04:46 04:46  
Weilimdorf 04:48 04:48  
Ditzingen 04:51 04:51  
Höfingen 04:54 04:54  
Leonberg 04:58 04:58  
Rutesheim 05:01 05:01  
Renningen 05:04 05:09  
Renningen Süd 05:11 05:11  
Magstadt 05:15 05:15  
Maichingen Nord 05:17 05:17  
Maichingen 05:19 05:19  
Sindelfingen 05:22 05:23  
Böblingen 05:26    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxx xxxxx    xx  
Sty  xxx xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lut x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxx  
Mar x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Kwi xxxxx  xxxxx  xxxx   xxxx  xx 
Maj  xx xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxx
Cze   xxxxx  xxxx xxxx  xxxxx  
Lip xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxxx  xxx
Sie xx  xxxxx xxxxx  xxxxx xxxxx 
Wrz  xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxxx  x 
Paź xx x xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lis    xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Gru  xxxxx  xxxxx             
(Stuttgart-Zuffenhausen --> Renningen)
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxxx xxxxxx x xxxx
Sty  xxxx xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxx
Lut xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxx  
Mar xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxx 
Kwi xxxxxx xxxxxx xxxx x  xxxxx xx 
Maj  xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxx xxxx
Cze x xxxxxx xxxxx xxxxx xxxxxx 
Lip xxxxxx xxxxxx xxxxxx xxxxxx xxx
Sie xxx xxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxxx
Wrz  xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxx x 
Paź xx xx xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxx
Lis  x xxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxx 
Gru  xxxxxx xxxxxx            
(Renningen --> Böblingen)
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dowóz ostatnią łódką

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.03.19 (Hafas 29) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.