DP
Pociągi/linie

Wybór

KD 69534 13.08.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Węgliniec   06:41 KD 69534
Zagajnik 06:45 06:46  
Zebrzydowa 06:50 06:50  
Bolesławiec 06:58 06:59  
Tomaszów Bolesławiecki 07:04 07:04  
Okmiany 07:09 07:09  
Osetnica 07:13 07:13  
Chojnów 07:17 07:18  
Miłkowice 07:23 07:23  
Jezierzany 07:28 07:28  
Legnica 07:33 07:39  
Jaśkowice Legnickie 07:45 07:45  
Szczedrzykowice 07:48 07:48  
Malczyce 07:54 07:54  
Środa Śląska 07:59 08:00  
Przedmoście Święte 08:03 08:03  
Miękinia 08:07 08:07  
Mrozów 08:10 08:10  
Wrocław Leśnica 08:15 08:16  
Wrocław Żerniki 08:19 08:19  
Wrocław Nowy Dwór 08:22 08:22  
Wrocław Muchobór 08:25 08:26  
Wrocław Główny 08:32    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
Koleje Dolnośląskie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.08.17 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.