DP
Pociągi/linie

Wybór

R 12343

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Łódź Kaliska   14:25 R 12343
Łódź Pabianicka 14:30 14:30  
Łódź Chojny 14:33 14:34  
Łódź Dąbrowa 14:37 14:37  
Łódź Widzew 14:42 14:42  
Łódź Andrzejów 14:47 14:47  
Koluszki 15:01 15:13  
Słotwiny 15:17 15:18  
Wykno 15:24 15:24  
Zaosie 15:28 15:28  
Skrzynki 15:32 15:32  
Tomaszów Mazowiecki 15:39 15:42  
Jeleń 15:47 15:48  
Bratków 15:53 15:54  
Szadkowice 15:59 15:59  
Słomianka 16:02 16:03  
Opoczno 16:09    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru        x    xx    xx xx  xx 
Sty x   xx    xx    xx    xx   
Lut  xx    xx    xx    xx     
Mar  xx    x                 
Cze        x    xx   x xx    xx 
Lip     xx    xx    xx    xx  
Sie   xx    xx   x xx    xx    x
Wrz x    xx    xx    xx    xx 
Paź     xx    xx    xx    xx   
Lis xxx    xxx   xx    xx    x 
Gru x    xx    x            
Dalsze informacje:
Przewozy Regionalne
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
tylko 2 kl.
klimatyzacja
autobus szynowy
dostęp dla wózków inwalidzkich

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.