DP
Pociągi/linie

Wybór

S 6 13.02.18 Kierunek: Köln-Nippes

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Kettwig   23:33  
Kettwig Stausee 23:35 23:36  
Hösel 23:39 23:40  
Ratingen Ost 23:44 23:44  
Düsseldorf-Rath 23:48 23:49  
Düsseldorf-Rath Mitte 23:51 23:51 S 6
Düsseldorf-Derendorf 23:54 23:54  
Düsseldorf-Zoo 23:56 23:56  
Düsseldorf Wehrhahn 23:58 23:59  
Düsseldorf Hbf 00:00 00:02  
Düsseldorf Volksgarten 00:04 00:04  
Düsseldorf-Oberbilk 00:06 00:06  
Düsseldorf-Eller Süd 00:09 00:09  
Düsseldorf-Reisholz 00:11 00:12  
Düsseldorf-Benrath 00:14 00:15  
Düsseldorf-Garath 00:17 00:18  
Düsseldorf-Hellerhof 00:19 00:20  
Langenfeld(Rhld)-Berghausen 00:22 00:22  
Langenfeld(Rhld) 00:24 00:25  
Leverkusen-Rheindorf 00:28 00:29  
Leverkusen-Küppersteg 00:31 00:32  
Leverkusen Mitte 00:33 00:34  
Leverkusen Chempark 00:36 00:37  
Köln-Stammheim 00:39 00:39  
Köln-Mülheim 00:43 00:45  
Köln-Buchforst 00:46 00:47  
Köln Messe/Deutz Gl. 9-10 00:50 00:51  
Köln Hbf 00:53 00:54  
Köln Hansaring 00:55 00:56  
Köln-Nippes 00:58    
Dalsze informacje:
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw. ( --> Köln-Nippes)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona ( --> Köln-Nippes)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.05.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.