DP
Pociągi/linie

Wybór

R 90102 ŁYNA 14.03.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Gdynia Chylonia   12:42 R 90102 ŁYNA II/2
Gdynia Główna 12:48 12:51    
Sopot 12:58 12:59    
Gdańsk Oliwa 13:02 13:03    
Gdańsk Wrzeszcz 13:07 13:08    
Gdańsk Główny 13:13 13:15   I/2
Gdańsk Orunia 13:18 13:19    
Pruszcz Gdański 13:24 13:24    
Pszczółki 13:31 13:31   I/2
Tczew 13:38 13:40   III/2
Szymankowo 13:47 13:48   I/2
Malbork 13:54 13:56   II/6
Mikołajki Pomorskie 14:09 14:10   II/2
Prabuty 14:16 14:17   I/2
Susz 14:23 14:24   II/2
Iława Miasto 14:36 14:36   II/2
Iława Główna 14:40 14:50 R 90103 ŁYNA  
Samborowo 15:01 15:02   III/1
Ostróda 15:08 15:09   III/1
Stare Jabłonki 15:16 15:17   I/1
Biesal 15:23 15:24    
Unieszewo 15:29 15:29    
Olsztyn Zachodni 15:38 15:39    
Olsztyn Główny 15:42      
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.09.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.