DP
Pociągi/linie

Wybór

RB 16408 14.03.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Burg(Magdeburg)   08:07 RB 16408
Möser 08:11 08:12  
Gerwisch 08:16 08:16  
Biederitz 08:19 08:19  
Magdeburg Herrenkrug 08:22 08:23  
Magdeburg Hbf 08:30 08:33  
Magdeburg-Sudenburg 08:36 08:36  
Niederndodeleben 08:41 08:41  
Wellen(Magdeburg) 08:45 08:45  
Ochtmersleben 08:48 08:49  
Dreileben-Drackenstedt 08:51 08:52  
Ovelgünne 08:55 08:55  
Eilsleben(b Magdeburg) 08:58 08:59  
Wefensleben 09:02 09:03  
Marienborn 09:06 09:06  
Helmstedt 09:12 09:13  
Frellstedt 09:19 09:19  
Königslutter 09:25 09:26  
Schandelah 09:31 09:32  
Weddel(Braunschw) 09:36 09:36  
Braunschweig Hbf 09:42    
Dalsze informacje:
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.06.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.