DP
Pociągi/linie

Wybór

TLK87102

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Strzelce Krajeńskie Wschód   15:44 TLK87102
Nowe Drezdenko 15:57 15:58  
Krzyż 16:08 16:24  
Wronki 16:47 16:48  
Szamotuły 17:01 17:03  
Poznań Główny 17:29 17:48 TLK71102
Gniezno 18:16 18:17  
Inowrocław 18:49 18:50  
Toruń Główny 19:11 19:13  
Włocławek 19:48 19:49  
Kutno 20:27 20:29  
Łowicz Główny 20:58 21:00  
Sochaczew 21:17 21:18  
Warszawa Zachodnia 21:50 21:52  
Warszawa Centralna 21:56 22:01  
Warszawa Wschodnia 22:07    
Dni kursowania:
kursuje 11. Paź 2018
Dalsze informacje:
wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą (Poznań Główny --> Warszawa Wschodnia)
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
wagon rodzinny z przedziałem dla dzieci
przewóz przesyłek konduktorskich (Poznań Główny --> Warszawa Centralna)
tylko 2 kl. (Strzelce Krajeńskie Wschód --> Poznań Główny)
klimatyzacja (Strzelce Krajeńskie Wschód --> Poznań Główny)
PKP Intercity
rezerwacja miejsc

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 15.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.