DP
Pociągi/linie

Wybór

81139

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Neuhaus am Rennweg   18:13 81139
Neuhaus-Igelshieb 18:14 18:14  
Ernstthal am Rennsteig 18:17 18:20  
Oberlauscha 18:23 18:23  
Lauscha(Thür) 18:29 18:32  
Steinach(Thür) 18:39 18:39  
Steinach(Thür)Süd 18:41 18:41  
Blechhammer(Thür) 18:46 18:47  
Hüttengrund 18:49 18:49  
Sonneberg(Thür)Nord 18:52 18:52  
Sonneberg(Thür)Ost 18:55 18:55  
Sonneberg(Thür)Hbf 18:58 19:02  
Sonneberg(Thür)West 19:05 19:05  
Mengersgereuth-Hämmern Ost 19:10 19:10  
Mengersgereuth-Hämmern 19:11 19:12  
Effelder(Thür) 19:17 19:17  
Seltendorf 19:19 19:19  
Rauenstein(Thür) 19:24 19:27  
Schalkau Mitte 19:32 19:32  
Schalkau 19:33 19:33  
Bachfeld 19:35 19:35  
Eisfeld 19:45 19:49  
Harras(Thür) 19:52 19:52  
Veilsdorf 19:56 19:56  
Hildburghausen 20:02 20:04  
Reurieth 20:09 20:09  
Themar 20:15 20:15  
Vachdorf 20:21 20:21  
Grimmenthal 20:28 20:29  
Untermaßfeld 20:31 20:31  
Meiningen 20:35 20:39  
Walldorf(Werra) 20:43 20:43  
Wasungen 20:48 20:49  
Schwallungen 20:52 20:52  
Wernshausen 20:56 20:58  
Breitungen(Werra) 21:01 21:02  
Immelborn 21:07 21:07  
Bad Salzungen 21:11 21:12  
Oberrohn 21:19 21:19  
Ettenhausen 21:22 21:22  
Marksuhl 21:26 21:26  
Förtha(Eisenach) 21:31 21:31  
Eisenach 21:38    
Dni kursowania:
kursuje 10. Gru 2017 do 8. Gru 2018; oprócz 30. Cze do 9. Wrz 2018 (Neuhaus am Rennweg --> Hildburghausen) kursuje 10. Gru 2017 do 8. Gru 2018; oprócz 30. Lip do 12. Sie 2018 (Hildburghausen --> Meiningen) kursuje 10. Gru 2017 do 8. Gru 2018; oprócz 24., 31. Gru 2017, 27. do 29. Kwi 2018, 30. Lip do 12. Sie 2018 (Meiningen --> Bad Salzungen)
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxxxxxxxxxxx xxxxxx 
Sty xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Lut xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx  
Mar xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kwi xxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx   x 
Maj xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Cze xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Lip xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Sie           xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wrz xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx    xxxx 
Paź xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Lis xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Gru xxxxxxxx                 
(Bad Salzungen --> Eisenach)
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
przystanek na żądanie (Neuhaus-Igelshieb --> Neuhaus-Igelshieb)
przystanek na żądanie (Oberlauscha --> Oberlauscha)
przystanek na żądanie (Steinach(Thür)Süd --> Steinach(Thür)Süd)
przystanek na żądanie (Hüttengrund --> Hüttengrund)
przystanek na żądanie (Sonneberg(Thür)Nord --> Sonneberg(Thür)Nord)
przystanek na żądanie (Sonneberg(Thür)Ost --> Sonneberg(Thür)Ost)
przystanek na żądanie (Sonneberg(Thür)West --> Sonneberg(Thür)West)
przystanek na żądanie (Mengersgereuth-Hämmern Ost --> Mengersgereuth-Hämmern Ost)
przystanek na żądanie (Effelder(Thür) --> Effelder(Thür))
przystanek na żądanie (Seltendorf --> Seltendorf)
przystanek na żądanie (Schalkau Mitte --> Schalkau Mitte)
przystanek na żądanie (Schalkau --> Schalkau)
przystanek na żądanie (Bachfeld --> Bachfeld)
przystanek na żądanie (Harras(Thür) --> Harras(Thür))
przystanek na żądanie (Veilsdorf --> Veilsdorf)
przystanek na żądanie (Reurieth --> Reurieth)
przystanek na żądanie (Vachdorf --> Vachdorf)
przystanek na żądanie (Untermaßfeld --> Untermaßfeld)
przystanek na żądanie (Walldorf(Werra) --> Walldorf(Werra))
przystanek na żądanie (Oberrohn --> Oberrohn)
przystanek na żądanie (Ettenhausen --> Ettenhausen)
tylko 2 kl.
pojazd przystosowany dla niepełnosprawnych
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
automat biletowy w pociągu

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.03.19 (Hafas 29) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.