DP
Pociągi/linie

Wybór

R 88726

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Szczecin Główny   15:40 R 88726
Szczecin Zdroje 15:50 15:51  
Szczecin Dąbie 15:53 15:54 R 88727
Szczecin Załom 15:59 16:00  
Kliniska 16:03 16:04  
Rurka 16:06 16:07  
Goleniów 16:13 16:14  
Białuń 16:18 16:18  
Łoźnica 16:24 16:25  
Rokita 16:31 16:31  
Wysoka Kamieńska 16:36 16:36  
Parłówko 16:40 16:41  
Troszyn 16:43 16:43  
Recław 16:47 16:47  
Wolin 16:49 16:50  
Mokrzyca Wielka 16:53 16:53  
Ładzin 16:56 16:57  
Warnowo 16:59 17:00  
Międzyzdroje 17:06 17:07  
Lubiewo 17:09 17:10  
Świnoujście Przytór 17:14 17:14  
Świnoujście Warszów 17:17 17:18  
Świnoujście 17:22    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    xxxxxxxxxxxxxxx|xxxxxx
Sty xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Lut xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx | 
Mar xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kwi  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx  | 
Maj     | xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Cze    xxxxxx|    |    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.09.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.