DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95313

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   15:10 SKM95313
Gdańsk Główny 15:12 15:13  
Gdańsk Stocznia 15:15 15:15  
Gdańsk Politechnika 15:17 15:17  
Gdańsk Wrzeszcz 15:19 15:20  
Gdańsk Zaspa 15:22 15:22  
Gdańsk Przymorze 15:25 15:25  
Gdańsk Oliwa SKM 15:27 15:27  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 15:29 15:29  
Sopot Wyścigi 15:31 15:31  
Sopot 15:33 15:34  
Sopot Kamienny Potok 15:36 15:36  
Gdynia Orłowo 15:39 15:39  
Gdynia Redłowo 15:41 15:42  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 15:44 15:45  
Gdynia Główna 15:47 15:48  
Gdynia Stocznia 15:49 15:50  
Gdynia Grabówek 15:53 15:53  
Gdynia Leszczynki 15:55 15:55  
Gdynia Chylonia 15:57    
Dni kursowania:
kursuje 15. Gru 2018 do 9. Mar 2019 So; także 24. Gru 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.