DP
Pociągi/linie

Wybór

KD 66528

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Lubin Górniczy   05:19 KD 66528
Legnica 05:35 05:37  
Jaśkowice Legnickie 05:43 05:44  
Szczedrzykowice 05:46 05:47  
Malczyce 05:53 05:53  
Środa Śląska 05:59 05:59  
Przedmoście Święte 06:02 06:03  
Miękinia 06:07 06:08  
Mrozów 06:11 06:11  
Wrocław Leśnica 06:16 06:16  
Wrocław Żerniki 06:19 06:20  
Wrocław Nowy Dwór 06:22 06:23  
Wrocław Muchobór 06:26 06:26  
Wrocław Główny 06:32    
Dni kursowania:
kursuje 10. Cze do 13. Gru 2019 Pn - Pt; oprócz 20. Cze 2019, 15. Sie 2019, 1., 11. Lis 2019
Dalsze informacje:
Koleje Dolnośląskie
tylko 2 kl.
klimatyzacja

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.