DP
Pociągi/linie

Wybór

R 55360 BURSZTYN

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdynia Główna   18:44 R 55360 BURSZTYN
Sopot 18:51 18:52  
Gdańsk Oliwa 18:55 18:56  
Gdańsk Wrzeszcz 18:59 19:00  
Gdańsk Główny 19:05 19:07  
Gdańsk Orunia 19:10 19:11  
Pruszcz Gdański 19:16 19:17  
Tczew 19:31 19:32  
Szymankowo 19:39 19:40  
Malbork 19:47 19:57 BUS55360 BURSZTYN
Gościszewo 20:09 20:09  
Sztum 20:17 20:18  
Sztumska Wieś 20:27 20:27  
Ryjewo 20:37 20:38  
Brachlewo 20:48 20:48  
Kwidzyn 21:03 21:04  
Sadlinki 21:14 21:14  
Dziwno 21:24 21:25  
Gardeja 21:30 21:30  
Grudziądz 21:58    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 31. Sty 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
połączenie autobusowe (Malbork --> Grudziądz)
przystanek autobusowy poza stacją (Malbork --> Malbork)
przystanek autobusowy poza stacją (Gościszewo --> Gościszewo)
przystanek autobusowy poza stacją (Sztum --> Sztum)
przystanek autobusowy poza stacją (Sztumska Wieś --> Sztumska Wieś)
przystanek autobusowy poza stacją (Ryjewo --> Ryjewo)
przystanek autobusowy poza stacją (Brachlewo --> Brachlewo)
przystanek autobusowy poza stacją (Kwidzyn --> Kwidzyn)
przystanek autobusowy poza stacją (Sadlinki --> Sadlinki)
przystanek autobusowy poza stacją (Dziwno --> Dziwno)
przystanek autobusowy poza stacją (Gardeja --> Gardeja)
przystanek autobusowy poza stacją (Grudziądz --> Grudziądz)
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst. (Gdynia Główna --> Malbork)
Przewóz rowerów niemożliwy (Malbork --> Grudziądz)
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT) (Gdynia Główna --> Malbork)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.01.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.