DP
Pociągi/linie

Wybór

Bus 1 17.02.17 Kierunek: Gwatt, Deltapark

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Steffisburg, Flühli   16:51 Bus 1
Steffisburg, Kirche 16:52 16:52  
Steffisburg, Dorf 16:53 16:53  
Steffisburg, Platz 16:54 16:54  
Steffisburg, Bösbach 16:55 16:55  
Steffisburg, Ziegelei 16:57 16:57  
Steffisburg,Brauerei 16:58 16:58  
Steffisburg, Glockenthalerhof 16:59 16:59  
Thun, Berntor 17:00 17:00  
Thun, Marktgasse 17:03 17:03  
Thun, Postbrücke 17:04 17:04  
Thun, Bahnhof 17:07 17:09  
Thun, Scherzligen/Schadau 17:11 17:11  
Thun, Seepark 17:12 17:12  
Thun, KKThun 17:13 17:13  
Thun, Strandbad 17:14 17:14  
Thun, Pfaffenbühl 17:15 17:15  
Thun, Seeblick 17:16 17:16  
Gwatt, Camping 17:18 17:18  
Gwatt, Seewinkel 17:19 17:19  
Gwatt, Moos 17:19 17:19  
Gwatt, Deltapark 17:21    
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
pojazd niskopodłogowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.09.17 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.