DP
Pociągi/linie

Wybór

TLK88102 17.02.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Kołobrzeg   13:53 TLK88102  
Białogard 14:22 14:47 TLK 8408  
Szczecinek 15:38 15:40    
Jastrowie 16:06 16:10    
Piła Główna 16:36 16:43    
Chodzież 17:03 17:04    
Rogoźno Wielkopolskie 17:32 17:37    
Oborniki Wielkopolskie Miasto 17:54 17:55    
Poznań Główny 18:25 18:41    
Kościan 19:15 19:16    
Leszno 19:36 19:37    
Rawicz 19:56 19:57    
Żmigród 20:08 20:09    
Oborniki Śląskie 20:20 20:21    
Wrocław Mikołajów 20:33 20:34    
Wrocław Główny 20:39 20:44    
Oława 21:02 21:03    
Brzeg 21:14 21:15    
Opole Główne 21:37 21:38    
Strzelce Opolskie 21:59 22:00    
Gliwice 22:26 22:27    
Zabrze 22:35 22:36    
Katowice 22:51     III/4
Dalsze informacje:
przewóz przesyłek konduktorskich (Białogard --> Katowice)
sprzedaż napojów i przekąsek z wózka minibar (Białogard --> Katowice)
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa
miejsca dla osób z dziećmi do lat 6

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.02.17 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.