DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM59810

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Lębork   08:59 SKM59810
Lębork Mosty 09:02 09:02  
Godętowo 09:07 09:08  
Bożepole Wielkie 09:13 09:13  
Strzebielino Morskie 09:17 09:17  
Luzino 09:21 09:22  
Gościcino Wejherowskie 09:26 09:27  
Wejherowo 09:31 09:32  
Wejherowo-Nanice 09:33 09:34  
Wejherowo Śmiechowo 09:36 09:36  
Reda Pieleszewo 09:39 09:39  
Reda 09:42 09:43  
Rumia 09:47 09:47  
Rumia Janowo 09:49 09:49  
Gdynia Cisowa 09:53 09:54  
Gdynia Chylonia 09:55 09:56  
Gdynia Leszczynki 09:57 09:58  
Gdynia Grabówek 09:59 10:00  
Gdynia Stocznia 10:02 10:03  
Gdynia Główna 10:05 10:06  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 10:07 10:08  
Gdynia Redłowo 10:10 10:11  
Gdynia Orłowo 10:13 10:13  
Sopot Kamienny Potok 10:16 10:16  
Sopot 10:19 10:20  
Sopot Wyścigi 10:21 10:22  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 10:23 10:24  
Gdańsk Oliwa SKM 10:25 10:26  
Gdańsk Przymorze 10:28 10:28  
Gdańsk Zaspa 10:30 10:31  
Gdańsk Wrzeszcz 10:32 10:34  
Gdańsk Politechnika 10:36 10:36  
Gdańsk Stocznia 10:38 10:38  
Gdańsk Główny 10:41 10:42  
Gdańsk Śródmieście 10:44    
Dni kursowania:
kursuje 21. Cze do 31. Sie 2019 Pn - So; oprócz 15. Sie 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.02.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.