DP
Pociągi/linie

Wybór

R 57314

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bydgoszcz Główna   14:58 R 57314
Bydgoszcz Błonie 15:02 15:03  
Trzciniec 15:06 15:06  
Brzoza Bydgoska 15:12 15:12  
Chmielniki Bydgoskie 15:15 15:16  
Nowa Wieś Wielka 15:20 15:20  
Złotniki Kujawskie 15:25 15:26  
Jaksice 15:30 15:30  
Inowrocław 15:36 15:37  
Janikowo 15:46 15:47  
Kołodziejewo 15:51 15:52  
Mogilno 15:57 15:58  
Wydartowo 16:03 16:06  
Trzemeszno 16:12 16:12  
Jankowo Dolne 16:17 16:18  
Gniezno 16:23 16:24  
Pierzyska 16:29 16:30  
Fałkowo 16:33 16:33  
Lednogóra 16:36 16:37  
Pobiedziska 16:41 16:41  
Pobiedziska Letnisko 16:44 16:44  
Promno 16:46 16:47  
Biskupice Wielkopolskie 16:49 16:50  
Kobylnica 16:54 16:55  
Ligowiec 16:57 16:58  
Poznań Wschód 17:01 17:02 R 57315
Poznań Garbary 17:04 17:05  
Poznań Główny 17:08    
Dni kursowania:
kursuje 21. Paź do 8. Gru 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.10.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.