DP
Pociągi/linie

Wybór

R 71520

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Jarocin   06:50 R 71520
Witaszyce 06:55 06:55  
Kotlin 07:00 07:00  
Pleszew 07:05 07:05  
Taczanów 07:10 07:10  
Bronów 07:14 07:14  
Biniew 07:19 07:19  
Ostrów Wielkopolski 07:26 07:37  
Czekanów 07:43 07:43  
Ociąż 07:47 07:47  
Nowe Skalmierzyce 07:51 07:52  
Kalisz Szczypiorno 07:55 07:55  
Kalisz 07:58 07:59  
Kalisz Winiary 08:05 08:06  
Opatówek 08:10 08:11  
Radliczyce 08:17 08:17  
Skalmierz 08:22 08:22  
Błaszki 08:25 08:26  
Sędzice 08:31 08:32  
Sieradz 08:39 08:40  
Sieradz Warta 08:42 08:42  
Sieradz Męka 08:45 08:46  
Męcka Wola 08:50 08:50  
Zduńska Wola 08:55 08:56  
Borszewice 09:02 09:02  
Łask 09:07 09:08  
Kolumna 09:13 09:14  
Dobroń 09:18 09:18  
Chechło 09:22 09:22  
Pabianice 09:25 09:26  
Lublinek 09:32 09:33  
Łódź Kaliska 09:40    
Dni kursowania:
kursuje 10. Gru 2017 do 1. Kwi 2018 So, Nd; także 25., 26. Gru 2017, 1. Sty 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 13.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.