DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80425

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Krzyż   08:35 R 80425
Stare Bielice 08:40 08:41  
Nowe Drezdenko 08:46 08:46  
Stare Kurowo 08:54 08:55  
Strzelce Krajeńskie Wschód 09:00 09:00  
Sarbiewo 09:04 09:04  
Górki Noteckie 09:09 09:09  
Santok 09:15 09:15  
Gorzów Wielkopolski Wschodni 09:26 09:26  
Gorzów Wielkopolski 09:30 09:33  
Gorzów Wielkopolski Wieprzyce 09:36 09:36  
Łupowo 09:40 09:40  
Bogdaniec 09:43 09:44  
Nowiny Wielkie 09:48 09:48  
Witnica 09:53 09:54  
Kamień Mały 09:59 10:00  
Dąbroszyn 10:04 10:04  
Kostrzyn 10:11    
Dni kursowania:
kursuje 11. Wrz do 16. Lis 2018; 21. Paź do 11. Lis 2018 Pn - Pt; oprócz 1. Lis 2018, 12. do 15. Lis 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.