DP
Pociągi/linie

Wybór

R 90226

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bydgoszcz Główna   14:33 R 90226
Bydgoszcz Leśna 14:38 14:38  
Bydgoszcz Bielawy 14:40 14:41  
Bydgoszcz Wschód 14:43 14:44  
Bydgoszcz Łęgnowo 14:47 14:47  
Solec Kujawski 14:55 14:55  
Przyłubie 15:01 15:01  
Cierpice Kąkol 15:08 15:09  
Toruń Kluczyki 15:15 15:16  
Toruń Główny 15:20 15:21 R 90227
Toruń Miasto 15:24 15:24  
Toruń Wschodni 15:27 15:28  
Papowo Toruńskie 15:33 15:34  
Turzno 15:38 15:38  
Kamionki Jezioro 15:42 15:42  
Rychnowo Wielkie 15:45 15:45  
Kowalewo Pomorskie 15:50 15:50  
Zieleń 15:56 15:56  
Wąbrzeźno 16:01 16:02  
Książki 16:08 16:09  
Jabłonowo Pomorskie 16:16 16:25  
Ostrowite koło Jabłonowa 16:31 16:32  
Lipinki 16:36 16:36  
Biskupiec Pomorski 16:41 16:41  
Jamielnik 16:48 16:49  
Iława Główna 16:57 16:58  
Rudzienice Suskie 17:05 17:05  
Pikus 17:09 17:10  
Samborowo 17:14 17:15  
Ostróda 17:22 17:23  
Lubajny 17:27 17:28  
Stare Jabłonki 17:32 17:33  
Biesal 17:40 17:40  
Unieszewo 17:46 17:46  
Naterki 17:51 17:51  
Olsztyn Zachodni 17:57 17:57  
Olsztyn Główny 18:01    
Dni kursowania:
kursuje 10. Gru 2017 do 9. Cze 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.11.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.