DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM59808

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Lębork   07:13 SKM59808
Lębork Mosty 07:16 07:16  
Godętowo 07:21 07:21  
Bożepole Wielkie 07:26 07:27  
Strzebielino Morskie 07:30 07:31  
Luzino 07:35 07:35  
Gościcino Wejherowskie 07:40 07:40  
Wejherowo 07:45 07:51  
Wejherowo-Nanice 07:52 07:53  
Wejherowo Śmiechowo 07:54 07:55  
Reda Pieleszewo 07:57 07:58  
Reda 08:01 08:01  
Rumia 08:05 08:08  
Rumia Janowo 08:10 08:10  
Gdynia Cisowa 08:14 08:14  
Gdynia Chylonia 08:16 08:17  
Gdynia Leszczynki 08:18 08:19  
Gdynia Grabówek 08:20 08:21  
Gdynia Stocznia 08:23 08:24  
Gdynia Główna 08:26 08:30  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 08:31 08:32  
Gdynia Redłowo 08:34 08:35  
Gdynia Orłowo 08:37 08:37  
Sopot Kamienny Potok 08:40 08:40  
Sopot 08:43 08:56  
Sopot Wyścigi 08:58 08:58  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 09:00 09:01  
Gdańsk Oliwa SKM 09:03 09:04  
Gdańsk Przymorze 09:05 09:06  
Gdańsk Zaspa 09:08 09:08  
Gdańsk Wrzeszcz 09:10 09:11  
Gdańsk Politechnika 09:13 09:13  
Gdańsk Stocznia 09:15 09:15  
Gdańsk Główny 09:18 09:19  
Gdańsk Śródmieście 09:21    
Dni kursowania:
kursuje 6. Kwi 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.02.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.