DP
Pociągi/linie

Wybór

KM 15863 RE91 13.07.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Nowy Dwór Mazowiecki   11:01 KM 15863 RE91
Modlin 11:06 11:06  
Pomiechówek 11:10 11:11  
Nasielsk 11:19 11:20  
Cieksyn 11:29 11:29  
Wkra 11:36 11:37  
Dalanówek 11:45 11:45  
Płońsk 11:55 11:55  
Arcelin 12:02 12:02  
Baboszewo 12:08 12:08  
Kaczorowo 12:17 12:17  
Raciąż 12:27    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Mazowieckie
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.07.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.