DP
Pociągi/linie

Wybór

R 55401

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Smętowo   04:02 R 55401
Majewo 04:06 04:07  
Morzeszczyn 04:10 04:10  
Kulice Tczewskie 04:14 04:14  
Pelplin 04:18 04:19  
Subkowy 04:24 04:25  
Subkowy Centrum 04:27 04:28  
Czarlin 04:32 04:32  
Tczew 04:40 04:41  
Pszczółki 04:48 04:48  
Pruszcz Gdański 04:55 04:56  
Gdańsk Orunia 05:01 05:01  
Gdańsk Główny 05:05 05:08  
Gdańsk Wrzeszcz 05:12 05:12  
Gdańsk Oliwa 05:16 05:16  
Sopot 05:20 05:20  
Gdynia Orłowo 05:24 05:24  
Gdynia Główna 05:29    
Dni kursowania:
kursuje 12. Gru 2018 do 9. Mar 2019 Pn - So; oprócz 25., 26. Gru 2018, 1. Sty 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.01.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.