DP
Pociągi/linie

Wybór

Bus11384 14.03.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Kutno   20:40 Bus11384
Witonia 20:54 20:55  
Gawrony 21:00 21:01  
Łęczyca 21:15 21:16  
Sierpów 21:27 21:28  
Ozorków 21:36 21:37  
Ozorków Nowe Miasto 21:44 21:45  
Chociszew 21:53 21:54  
Grotniki 22:05 22:06  
Zgierz Kontrewers 22:17 22:18  
Zgierz Północ 22:37 22:38  
Zgierz Jaracza 22:49 22:50  
Zgierz 22:59    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
połączenie autobusowe
Łódzka Kolej Aglomeracyjna

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 13.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.