DP
Pociągi/linie

Wybór

SWE87358

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Hausach   05:51 SWE87358
Haslach 05:56 05:56  
Steinach(Baden) 05:59 05:59  
Biberach(Baden) 06:03 06:05  
Gengenbach 06:11 06:11  
Offenburg Kreisschulzentrum 06:16 06:17  
Offenburg 06:20 06:52  
Appenweier 06:57 06:58  
Zusenhofen 07:03 07:03  
Oberkirch 07:07    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxx xxxxx    xx  
Sty  xxx xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lut x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxx  
Mar x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Kwi xxxxx  xxxxx  xxxx   xxxx  xx 
Maj  xx xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxx
Cze   xxxxx  xxxx xxxx  xxxxx  
Lip xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxxx  xxx
Sie xx  xxxxx xxxxx  xxxxx xxxxx 
Wrz  xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxxx  x 
Paź xx x xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lis    xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Gru  xxxxx  xxxxx             
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
tylko 2 kl.
pomocy przy wsiadaniu udziela kierownik pociągu w 1.wagonie tel.: +49 07821 270290

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.