DP
Pociągi/linie

Wybór

KD 69769 17.05.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Jelcz-Laskowice   12:39 KD 69769
Jelcz Miłoszyce 12:45 12:45  
Czernica Wrocławska 12:49 12:49  
Zakrzów Kotowice 12:52 12:52  
Siechnice 13:03 13:03  
Wrocław Brochów 13:09 13:09  
Wrocław Główny 13:15 13:20  
Wrocław Mikołajów 13:26 13:26  
Wrocław Nadodrze 13:31 13:31  
Wrocław Sołtysowice 13:36 13:36  
Wrocław Kowale 13:40 13:40  
Wrocław Swojczyce 13:44 13:44  
Wrocław Wojnów 13:49    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
klimatyzacja
Koleje Dolnośląskie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.05.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.