DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95801 L3

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   06:00 SKM95801 L3
Gdańsk Główny 06:02 06:03  
Gdańsk Stocznia 06:05 06:05  
Gdańsk Politechnika 06:07 06:07  
Gdańsk Wrzeszcz 06:10 06:10  
Gdańsk Zaspa 06:12 06:12  
Gdańsk Przymorze 06:15 06:15  
Gdańsk Oliwa SKM 06:17 06:17  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 06:19 06:19  
Sopot Wyścigi 06:21 06:21  
Sopot 06:24 06:24  
Sopot Kamienny Potok 06:26 06:26  
Gdynia Orłowo 06:29 06:29  
Gdynia Redłowo 06:32 06:32  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 06:35 06:35  
Gdynia Główna 06:37 06:37  
Gdynia Stocznia 06:39 06:39  
Gdynia Grabówek 06:42 06:42  
Gdynia Leszczynki 06:44 06:44  
Gdynia Chylonia 06:47 06:47  
Gdynia Cisowa 06:49 06:49  
Rumia Janowo 06:54 06:54  
Rumia 06:56 06:56  
Reda 07:01 07:01  
Reda Pieleszewo 07:04 07:04  
Wejherowo Śmiechowo 07:07 07:07  
Wejherowo-Nanice 07:09 07:09  
Wejherowo 07:11 07:12  
Gościcino Wejherowskie 07:16 07:16  
Luzino 07:21 07:21  
Strzebielino Morskie 07:26 07:26  
Bożepole Wielkie 07:30 07:30  
Godętowo 07:35 07:35  
Lębork Mosty 07:40 07:40  
Lębork 07:44    
Dni kursowania:
kursuje 16., 17. Cze 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.05.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.