DP
Pociągi/linie

Wybór

KD 69583 MODRZEJEWSKA 13.10.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wrocław Główny   15:15 KD 69583 MODRZEJEWSKA
Wrocław Muchobór 15:21 15:21  
Wrocław Nowy Dwór 15:24 15:24  
Wrocław Żerniki 15:27 15:27  
Wrocław Leśnica 15:30 15:31  
Mrozów 15:35 15:36  
Miękinia 15:39 15:39  
Przedmoście Święte 15:43 15:44  
Środa Śląska 15:47 15:47  
Malczyce 15:53 15:53  
Szczedrzykowice 15:59 16:00  
Jaśkowice Legnickie 16:02 16:03  
Legnica 16:11 16:13  
Miłkowice 16:20 16:21  
Chojnów 16:26 16:27  
Bolesławiec 16:43    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
Koleje Dolnośląskie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.10.17 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.