DP
Pociągi/linie

Wybór

81140

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Meiningen   22:32 81140
Untermaßfeld 22:35 22:35  
Grimmenthal 22:38 22:40  
Vachdorf 22:46 22:46  
Themar 22:52 22:53  
Reurieth 22:59 22:59  
Hildburghausen 23:04 23:05  
Veilsdorf 23:11 23:11  
Harras(Thür) 23:15 23:15  
Eisfeld 23:19    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxxxxxxxxxxx xxxxxx 
Sty xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Lut xxxxxxxxxxx    xx     xxx  
Mar xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kwi xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx   x 
Maj xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Cze xxxxxxxxxxxx  xxxxxxxxxxxxxxx 
Wrz         xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Paź xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Lis xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Gru xxxxxxxx                 
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
przystanek na żądanie (Untermaßfeld --> Untermaßfeld)
przystanek na żądanie (Vachdorf --> Vachdorf)
przystanek na żądanie (Reurieth --> Reurieth)
przystanek na żądanie (Veilsdorf --> Veilsdorf)
przystanek na żądanie (Harras(Thür) --> Harras(Thür))
tylko 2 kl.
pojazd przystosowany dla niepełnosprawnych
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
automat biletowy w pociągu

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.