DP
Pociągi/linie

Wybór

R 88726

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Szczecin Główny   15:41 R 88726
Szczecin Zdroje 15:51 15:52  
Szczecin Dąbie 15:54 15:55 R 88727
Szczecin Załom 16:01 16:01  
Kliniska 16:05 16:05  
Rurka 16:08 16:09  
Goleniów 16:15 16:16  
Białuń 16:20 16:21  
Łoźnica 16:27 16:27  
Rokita 16:35 16:35  
Wysoka Kamieńska 16:40 16:40  
Parłówko 16:44 16:45  
Troszyn 16:47 16:47  
Recław 16:51 16:51  
Wolin 16:55 16:55  
Mokrzyca Wielka 16:58 16:59  
Ładzin 17:02 17:02  
Warnowo 17:05 17:05  
Międzyzdroje 17:11 17:12  
Lubiewo 17:15 17:15  
Świnoujście Przytór 17:19 17:20  
Świnoujście Warszów 17:23 17:23  
Świnoujście 17:27    
Dni kursowania:
kursuje 13. Wrz do 20. Paź 2018; oprócz 17. do 21. Wrz 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.09.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.