DP
Pociągi/linie

Wybór

R 5066, Kierunek: Esbjerg st (Toender st --> Esbjerg st)
R 5187, Kierunek: Varde st (Esbjerg st --> Varde st)
R 84, Kierunek: Noerre Nebel st (Varde st --> Noerre Nebel st)

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Toender st   17:13 R 5066
Toender Nord st 17:14 17:14  
Visby st 17:22 17:23  
Bredebro st 17:27 17:28  
Doestrup(Soenderjylland) st 17:34 17:35  
Skaerbaek st 17:40 17:40  
Broens st 17:44 17:45  
Rejsby st 17:48 17:49  
Hviding st 17:53 17:54  
Ribe st 18:00 18:09  
Ribe Noerremark st 18:11 18:11  
Gredstedbro st 18:17 18:18  
Sejstrup st 18:22 18:23  
Bramming st 18:27 18:28  
Tjaereborg st 18:34 18:34  
Esbjerg st 18:41 18:52 R 5187
Spangsbjerg st 18:55 18:55  
Gjesing st 18:57 18:58  
Guldager st 19:01 19:03  
Varde Kaserne st 19:09 19:09  
Varde st 19:11 19:17 R 84
Frisvadvej st 19:18 19:19  
Varde Vest st 19:21 19:22  
Boulevarden st 19:22 19:23  
Hyllerslev st 19:26 19:27  
Janderup st 19:29 19:30  
Billum st 19:32 19:33  
Oksboel st 19:36 19:38  
Baunhoej 19:38 19:39  
Vroegum st 19:40 19:41  
Jegum st 19:41 19:42  
Dyreby st 19:45 19:46  
Henne st 19:47 19:48  
Outrup st 19:50 19:51  
Loeftgaard st 19:51 19:52  
Lunde J st 19:54 19:55  
Noerre Nebel st 20:01    
Dni kursowania:
kursuje 7. Sty 2018
Dalsze informacje:
przystanek na żądanie (Toender Nord st --> Toender Nord st)
przystanek na żądanie (Visby st --> Visby st)
przystanek na żądanie (Doestrup(Soenderjylland) st --> Doestrup(Soenderjylland) st)
przystanek na żądanie (Broens st --> Broens st)
przystanek na żądanie (Rejsby st --> Rejsby st)
przystanek na żądanie (Hviding st --> Hviding st)
przystanek na żądanie (Sejstrup st --> Sejstrup st)
przystanek na żądanie (Spangsbjerg st --> Spangsbjerg st)
przystanek na żądanie (Gjesing st --> Gjesing st)
przystanek na żądanie (Varde Kaserne st --> Varde Kaserne st)
przystanek na żądanie (Frisvadvej st --> Frisvadvej st)
przystanek na żądanie (Boulevarden st --> Boulevarden st)
przystanek na żądanie (Hyllerslev st --> Hyllerslev st)
przystanek na żądanie (Janderup st --> Janderup st)
przystanek na żądanie (Billum st --> Billum st)
przystanek na żądanie (Baunhoej --> Baunhoej)
przystanek na żądanie (Vroegum st --> Vroegum st)
przystanek na żądanie (Jegum st --> Jegum st)
przystanek na żądanie (Dyreby st --> Dyreby st)
przystanek na żądanie (Henne st --> Henne st)
przystanek na żądanie (Outrup st --> Outrup st)
przystanek na żądanie (Loeftgaard st --> Loeftgaard st)
przystanek na żądanie (Lunde J st --> Lunde J st)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona (Toender st --> Gjesing st)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.07.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.