DP
Pociągi/linie

Wybór

KD 69941 08.12.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wrocław Główny   04:44 KD 69941
Wrocław Mikołajów 04:49 04:49  
Wrocław Nadodrze 04:54 04:57  
Wrocław Sołtysowice 05:03 05:03  
Wrocław Psie Pole 05:06 05:06  
Wrocław Zakrzów 05:08 05:08  
Wrocław Pawłowice 05:11 05:11  
Ramiszów 05:14 05:14  
Pasikurowice 05:16 05:16  
Siedlec Trzebnicki 05:20 05:20  
Pierwoszów Miłocin 05:23 05:23  
Brochocin Trzebnicki 05:26 05:26  
Trzebnica 05:31    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
klimatyzacja
Koleje Dolnośląskie
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 14.12.17 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.