DP
Pociągi/linie

Wybór

R 34410 14.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Kraków Główny   15:34 R 34410  
Kraków Łobzów 15:39 15:39 R 34411 III/1
Kraków Mydlniki 15:46 15:53 R 34410  
Kraków Mydlniki Wapiennik 15:55 15:56    
Kraków Business Park 15:59 15:59    
Zabierzów 16:02 16:03   I/2
Rudawa 16:10 16:10   I/2
Krzeszowice 16:19 16:24   II/2
Wola Filipowska 16:30 16:31   II/2
Dulowa 16:37 16:37   I/2
Trzebinia 16:45 16:46 R 34411 II/2
Chrzanów Śródmieście 16:51 16:51   II/1
Chrzanów 16:55 16:55   II/1
Libiąż 17:03 17:03   I/1
Chełmek Fabryka 17:11 17:11   I/1
Gorzów Chrzanowski 17:14 17:15   I/1
Oświęcim 17:21      
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.01.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.