DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM96232

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdynia Główna   17:11 SKM96232
Gdynia Stadion 17:14 17:15  
Gdynia Karwiny 17:21 17:21  
Gdańsk Osowa 17:29 17:29  
Gdańsk Rębiechowo 17:33 17:34  
Gdańsk Port Lotniczy 17:35 17:36  
Gdańsk Matarnia 17:39 17:39  
Gdańsk Kiełpinek 17:42 17:43  
Gdańsk Jasień 17:45 17:45  
Gdańsk Brętowo 17:48 17:49  
Gdańsk Niedźwiednik 17:51 17:51  
Gdańsk Strzyża 17:54 17:54  
Gdańsk Wrzeszcz 17:59    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Połączenie z lotniskiem
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.