DP
Pociągi/linie

Wybór

S 11 Kierunek: Stuttgart Neckarpark

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Herrenberg   09:31 S 11
Nufringen 09:34 09:34  
Gärtringen 09:37 09:37  
Ehningen(b Böblingen) 09:40 09:40  
Hulb 09:43 09:43  
Böblingen 09:45 09:45  
Goldberg(Württ) 09:47 09:47  
Stuttgart-Rohr 09:52 09:53  
Stuttgart-Vaihingen 09:55 09:55  
Stuttgart-Österfeld 09:57 09:57  
Stuttgart Universität 09:59 09:59  
Stuttgart Schwabstr. 10:05 10:05  
Stuttgart Feuersee 10:06 10:07  
Stuttgart Stadtmitte 10:08 10:08  
Stuttgart Hbf (tief) 10:10 10:10  
Stuttgart-Bad Cannstatt 10:14 10:14  
Stuttgart Neckarpark 10:17    
Dni kursowania:
kursuje 8. Kwi 2019
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dowóz ostatnią łódką

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.04.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.