DP
Pociągi/linie

Wybór

IC 1321 REYMONT

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Łódź Fabryczna   05:57 IC 1321 REYMONT
Łódź Widzew 06:03 06:06  
Piotrków Trybunalski 06:42 06:43  
Gorzkowice 06:57 06:58  
Radomsko 07:11 07:12  
Częstochowa 07:36 07:43  
Koniecpol 08:15 08:16  
Miechów 08:48 08:49  
Kraków Główny 09:21    
Dni kursowania:
kursuje 11. Mar do 18. Maj 2019 Pn - So; oprócz 22. Kwi 2019, 1. do 16. Maj 2019
Dalsze informacje:
PKP Intercity
pociąg z jednostek elektrycznych
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
wagon gastronomiczny
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
rezerwacja miejsc
klimatyzacja
miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
przewóz przesyłek konduktorskich
Wifi
wagon z oznaczeniami w alfabecie Braille`a

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.