DP
Pociągi/linie

Wybór

S 1 Kierunek: Plochingen

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Stuttgart Neckarpark   20:25 S 1
Stuttgart-Untertürkheim 20:27 20:27  
Stuttgart-Obertürkheim 20:30 20:30  
Esslingen-Mettingen 20:32 20:32  
Esslingen(Neckar) 20:35 20:35  
Oberesslingen 20:37 20:37  
Esslingen-Zell 20:40 20:40  
Altbach 20:42 20:42  
Plochingen 20:45    
Dni kursowania:
kursuje 3. Lut 2019
Dalsze informacje:
pociąg dodatkowy
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dowóz ostatnią łódką

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.04.19 (Hafas 29) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.