DP
Pociągi/linie

Wybór

RB 61312

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Frankfurt(Oder)   07:10 RB 61312
Seelow(Mark) 07:30 07:30  
Werbig 07:34 07:36  
Letschin 07:43 07:44  
Neutrebbin 07:52 07:53  
Wriezen 08:01 08:04  
Altranft 08:12 08:12  
Bad Freienwalde 08:17 08:18  
Falkenberg(Mark) 08:24 08:25  
Niederfinow 08:29 08:33  
Eberswalde Hbf 08:44    
Dni kursowania:
kursuje 14. Gru 2018 do 14. Gru 2019 (Frankfurt(Oder) --> Letschin) kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019 (Letschin --> Eberswalde Hbf)
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
tylko 2 kl.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.04.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.