DP
Pociągi/linie

Wybór

R 43608 BESKIDEK

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bielsko-Biała Główna   16:25 R 43608 BESKIDEK
Bielsko-Biała Wschód 16:27 16:27  
Krzemionki 16:35 16:35  
Kozy 16:38 16:38  
Kozy Zagroda 16:41 16:42  
Kęty Podlesie 16:49 16:49  
Kęty 16:52 16:52  
Zamek Bulowicki 16:57 16:57  
Bulowice 17:01 17:01  
Andrychów Górnica 17:07 17:07  
Andrychów 17:13 17:13  
Inwałd 17:18 17:18  
Chocznia Górna 17:25 17:25  
Chocznia 17:29 17:29  
Wadowice 17:37 17:42 BUS43608 BESKIDEK
Klecza Dolna 17:45 17:46  
Klecza Górna 17:48 17:49  
Barwałd Średni 17:51 17:52  
Barwałd Górny 17:57 17:58  
Kalwaria Zebrzydowska 18:03 18:04  
Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona 18:06 18:07  
Przytkowice 18:15 18:15  
Leńcze 18:22 18:22  
Podolany 18:25 18:25  
Wola Radziszowska 18:28 18:28  
Radziszów 18:35 18:35  
Rzozów 18:41 18:41  
Skawina 18:48 18:48  
Kraków Sidzina 18:56 18:56  
Kraków Swoszowice 19:08 19:08  
Kraków Sanktuarium 19:15 19:15  
Kraków Łagiewniki 19:18 19:18  
Kraków Bonarka 19:21 19:21  
Kraków Podgórze P2 19:24 19:24  
Kraków Płaszów 19:27    
Dni kursowania:
kursuje 1. Kwi do 8. Cze 2019; oprócz 13. do 24. Maj 2019
Dalsze informacje:
Przewozy Regionalne
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
połączenie autobusowe (Wadowice --> Kraków Płaszów)
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst. (Bielsko-Biała Główna --> Wadowice)
przystanek autobusowy poza stacją (Wadowice --> Wadowice)
przystanek autobusowy poza stacją (Klecza Dolna --> Klecza Dolna)
przystanek autobusowy poza stacją (Klecza Górna --> Klecza Górna)
przystanek autobusowy poza stacją (Barwałd Średni --> Barwałd Średni)
przystanek autobusowy poza stacją (Barwałd Górny --> Barwałd Górny)
przystanek autobusowy poza stacją (Kalwaria Zebrzydowska --> Kalwaria Zebrzydowska)
przystanek autobusowy poza stacją (Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona --> Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona)
przystanek autobusowy poza stacją (Przytkowice --> Przytkowice)
przystanek autobusowy poza stacją (Leńcze --> Leńcze)
przystanek autobusowy poza stacją (Podolany --> Podolany)
przystanek autobusowy poza stacją (Wola Radziszowska --> Wola Radziszowska)
przystanek autobusowy poza stacją (Radziszów --> Radziszów)
przystanek autobusowy poza stacją (Rzozów --> Rzozów)
przystanek autobusowy poza stacją (Skawina --> Skawina)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Sidzina --> Kraków Sidzina)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Swoszowice --> Kraków Swoszowice)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Sanktuarium --> Kraków Sanktuarium)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Łagiewniki --> Kraków Łagiewniki)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Bonarka --> Kraków Bonarka)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Podgórze P2 --> Kraków Podgórze P2)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Płaszów --> Kraków Płaszów)
tylko 2 kl.
Przewóz rowerów niemożliwy (Wadowice --> Kraków Płaszów)
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT) (Bielsko-Biała Główna --> Wadowice)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.