DP
Pociągi/linie

Wybór

R 43304

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Katowice   16:35 R 43304
Katowice Zawodzie 16:38 16:39  
Katowice Szopienice Południowe 16:41 16:42  
Mysłowice 16:48 16:49  
Jaworzno Szczakowa 17:02 17:03 R 43305
Jaworzno Ciężkowice 17:10 17:11  
Balin 17:18 17:18  
Trzebinia 17:28 17:30  
Dulowa 17:38 17:38  
Wola Filipowska 17:45 17:45  
Krzeszowice 17:53 17:53  
Rudawa 18:00 18:01  
Zabierzów 18:05 18:06  
Kraków Business Park 18:08 18:08  
Kraków Mydlniki Wapiennik 18:10 18:11  
Kraków Mydlniki 18:12 18:13  
Kraków Łobzów 18:17 18:18  
Kraków Główny 18:22    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 17. Mar 2019; oprócz 10. Mar 2019
Dalsze informacje:
Przewozy Regionalne
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
tylko 2 kl.
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
klimatyzacja
Wifi
dostęp dla wózków inwalidzkich

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.