DP
Pociągi/linie

Wybór

KM 15700 RE91 13.07.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Tłuszcz   14:10 KM 15700 RE91
Krusze 14:14 14:14  
Radzymin 14:24 14:24  
Dąbkowizna 14:29 14:30  
Nieporęt 14:33 14:34  
Wieliszew 14:38 14:38  
Michałów-Reginów 14:40 14:40  
Legionowo Piaski 14:42 14:43  
Legionowo Przystanek 14:46 14:47  
Chotomów 14:49 14:50  
Nowy Dwór Mazowiecki 14:57 14:57  
Modlin 15:01 15:02  
Nasielsk 15:13 15:14  
Cieksyn 15:23 15:23  
Wkra 15:30 15:31  
Dalanówek 15:39 15:39  
Płońsk 15:49 15:49  
Arcelin 15:56 15:56  
Baboszewo 16:02 16:02  
Kaczorowo 16:11 16:11  
Raciąż 16:21    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Mazowieckie
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.07.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.