DP
Pociągi/linie

Wybór

81138

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Eisenach   21:21 81138
Förtha(Eisenach) 21:27 21:32  
Marksuhl 21:37 21:38  
Ettenhausen 21:42 21:42  
Oberrohn 21:44 21:44  
Bad Salzungen 21:51 21:52  
Immelborn 21:56 21:57  
Breitungen(Werra) 22:01 22:02  
Wernshausen 22:05 22:18  
Schwallungen 22:21 22:21  
Wasungen 22:25 22:25  
Walldorf(Werra) 22:30 22:30  
Meiningen 22:35    
Dni kursowania:
kursuje 30. Lip do 12. Sie 2018
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
przystanek na żądanie (Ettenhausen --> Ettenhausen)
przystanek na żądanie (Oberrohn --> Oberrohn)
przystanek na żądanie (Walldorf(Werra) --> Walldorf(Werra))
tylko 2 kl.
pojazd przystosowany dla niepełnosprawnych
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
automat biletowy w pociągu

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.