DP
Pociągi/linie

Wybór

R 88724 DZIWNA

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Szczecin Główny   07:52 R 88724 DZIWNA
Szczecin Port Centralny 07:55 07:55  
Szczecin Zdroje 08:03 08:03  
Szczecin Dąbie 08:06 08:06 R 88725 DZIWNA
Szczecin Załom 08:13 08:14  
Kliniska 08:18 08:19  
Goleniów 08:28 08:29  
Białuń 08:33 08:33  
Łoźnica 08:39 08:40  
Rokita 08:47 08:48  
Wysoka Kamieńska 08:52 08:53  
Parłówko 08:57 08:57  
Troszyn 08:59 09:00  
Recław 09:03 09:04  
Wolin 09:07 09:08  
Mokrzyca Wielka 09:11 09:12  
Ładzin 09:15 09:15  
Warnowo 09:18 09:18  
Międzyzdroje 09:24 09:25  
Lubiewo 09:29 09:29  
Świnoujście Przytór 09:33 09:34  
Świnoujście Warszów 09:37 09:37  
Świnoujście 09:40    
Dni kursowania:
kursuje 10. do 19. Paź 2018 Pn - Pt
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.09.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.