DP
Pociągi/linie

Wybór

R 55354

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Szymany Lotnisko   23:18 R 55354
Siódmak 23:22 23:23 R 55355
Szczytno 23:28 23:34 R 55354
Grom 23:42 23:43  
Pasym 23:49 23:50  
Marcinkowo 23:58 23:59  
Klewki 00:06 00:06  
Olsztyn Główny 00:14    
Dni kursowania:
kursuje 13. Cze do 26. Paź 2018 Śr, Pt
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.04.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.