DP
Pociągi/linie

Wybór

R 5074, Kierunek: Esbjerg st (Toender st --> Esbjerg st)
R 5197, Kierunek: Varde st (Esbjerg st --> Varde st)
R 84, Kierunek: Noerre Nebel st (Varde st --> Noerre Nebel st)

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Toender st   19:13 R 5074
Toender Nord st 19:14 19:14  
Visby st 19:22 19:23  
Bredebro st 19:27 19:28  
Doestrup(Soenderjylland) st 19:34 19:35  
Skaerbaek st 19:40 19:40  
Broens st 19:44 19:45  
Rejsby st 19:48 19:49  
Hviding st 19:53 19:54  
Ribe st 20:00 20:09  
Ribe Noerremark st 20:11 20:11  
Gredstedbro st 20:17 20:18  
Sejstrup st 20:22 20:23  
Bramming st 20:27 20:28  
Tjaereborg st 20:34 20:34  
Esbjerg st 20:41 20:52 R 5197
Spangsbjerg st 20:55 20:55  
Gjesing st 20:57 20:58  
Guldager st 21:01 21:03  
Varde Kaserne st 21:09 21:09  
Varde st 21:11 21:17 R 84
Frisvadvej st 21:18 21:19  
Varde Vest st 21:21 21:22  
Boulevarden st 21:22 21:23  
Hyllerslev st 21:26 21:27  
Janderup st 21:29 21:30  
Billum st 21:32 21:33  
Oksboel st 21:36 21:38  
Baunhoej 21:38 21:39  
Vroegum st 21:40 21:41  
Jegum st 21:41 21:42  
Dyreby st 21:45 21:46  
Henne st 21:47 21:48  
Outrup st 21:50 21:51  
Loeftgaard st 21:51 21:52  
Lunde J st 21:54 21:55  
Noerre Nebel st 22:01    
Dni kursowania:
kursuje 23. Gru 2017 do 21. Lip 2018 So; 24. Gru 2017 do 11. Mar 2018 So, Nd; także 25., 26. Gru 2017, 1. Sty 2018
Dalsze informacje:
przystanek na żądanie (Toender Nord st --> Toender Nord st)
przystanek na żądanie (Visby st --> Visby st)
przystanek na żądanie (Doestrup(Soenderjylland) st --> Doestrup(Soenderjylland) st)
przystanek na żądanie (Broens st --> Broens st)
przystanek na żądanie (Rejsby st --> Rejsby st)
przystanek na żądanie (Hviding st --> Hviding st)
przystanek na żądanie (Sejstrup st --> Sejstrup st)
przystanek na żądanie (Spangsbjerg st --> Spangsbjerg st)
przystanek na żądanie (Gjesing st --> Gjesing st)
przystanek na żądanie (Varde Kaserne st --> Varde Kaserne st)
przystanek na żądanie (Frisvadvej st --> Frisvadvej st)
przystanek na żądanie (Boulevarden st --> Boulevarden st)
przystanek na żądanie (Hyllerslev st --> Hyllerslev st)
przystanek na żądanie (Janderup st --> Janderup st)
przystanek na żądanie (Billum st --> Billum st)
przystanek na żądanie (Baunhoej --> Baunhoej)
przystanek na żądanie (Vroegum st --> Vroegum st)
przystanek na żądanie (Jegum st --> Jegum st)
przystanek na żądanie (Dyreby st --> Dyreby st)
przystanek na żądanie (Henne st --> Henne st)
przystanek na żądanie (Outrup st --> Outrup st)
przystanek na żądanie (Loeftgaard st --> Loeftgaard st)
przystanek na żądanie (Lunde J st --> Lunde J st)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.07.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.