DP
Pociągi/linie

Wybór

KD 69912 17.05.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Trzebnica   12:42 KD 69912
Brochocin Trzebnicki 12:46 12:46  
Pierwoszów Miłocin 12:49 12:49  
Siedlec Trzebnicki 12:52 12:52  
Pasikurowice 12:55 12:55  
Ramiszów 12:58 12:58  
Wrocław Pawłowice 13:01 13:01  
Wrocław Zakrzów 13:03 13:04  
Wrocław Psie Pole 13:06 13:06  
Wrocław Sołtysowice 13:09 13:09  
Wrocław Nadodrze 13:14 13:15  
Wrocław Mikołajów 13:19 13:20  
Wrocław Główny 13:26    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
klimatyzacja
Koleje Dolnośląskie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.05.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.