DP
Pociągi/linie

Wybór

KM 93912 R8 13.07.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Zielonka   15:13 KM 93912 R8
Zielonka Bankowa 15:16 15:16  
Warszawa Mokry Ług 15:18 15:19  
Warszawa Rembertów 15:25 15:26  
Warszawa Wschodnia 15:32 15:33  
Warszawa Stadion 15:35 15:36  
Warszawa Powiśle 15:38 15:38  
Warszawa Śródmieście PKP 15:41 15:42  
Warszawa Ochota 15:44 15:45  
Warszawa Zachodnia 15:48 15:49  
Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 15:53 15:53  
Warszawa Rakowiec 15:55 15:56  
Warszawa Żwirki i Wigury 15:57 15:58  
Warszawa Służewiec 16:00 16:00  
Warszawa Okęcie 16:03 16:03  
Warszawa Dawidy 16:07 16:07  
Warszawa Jeziorki 16:09 16:10  
Nowa Iwiczna 16:12 16:13  
Piaseczno 16:16 16:17  
Zalesie Górne 16:21 16:21  
Ustanówek 16:24 16:25  
Czachówek Wschodni 16:31 16:31  
Góra Kalwaria 16:43    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Mazowieckie

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.09.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.