DP
Pociągi/linie

Wybór

KM 19664 R61 13.07.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Ostrołęka   16:05 KM 19664 R61
Gierwaty 16:12 16:12  
Goworowo 16:19 16:20  
Pasieki 16:27 16:40  
Prabuty Góry 16:45 16:45  
Przetycz 16:49 16:50  
Zygmuntowo Mazowieckie 16:55 16:56  
Dalekie 17:02 17:03  
Leszczydół 17:08 17:09  
Wyszków 17:15 17:15  
Rybienko 17:18 17:19  
Lucynów 17:22 17:23  
Mostówka 17:27 17:35  
Grzegorzewo 17:38 17:39  
Jarzębia Łąka 17:42 17:42  
Tłuszcz 17:46    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Mazowieckie
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.07.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.